Kompresory spalinowe

Kompresory spalinowe używane są ludziom już od dekad, w wielu sektorach są one w codziennym zastosowaniu. Duże firmy zawsze mają ich w nadmiarze, gdyż obecnie większość fabryk wymaga do funkcjonowania sprężarek. Jednak w chwili otwierania nowej działalności kupno od początku nowego sprzętu będzie wiązać się z dość dużym wydatkiem. Gdzie kupować kompresory spalinowe, aby nie stracić na nie fortuny?

Aby zaopatrzyć swoją nową fabrykę w sprężarki najwyższej klasy nie potrzebujemy wcale ich kupować, wystarczy wybrać możliwość leasingu. Przedsiębiorcy mogą go otrzymać głównie u producenta sprężarek, dysponują oni nie jedynie nowymi urządzeniami, ale również używanymi. Oczywiście kwota dzierżawy jednej sprężarki uzależniona jest od stanu, wieku oraz funkcji maszyny. Producent zawiera z nami umowę na czas określony, w tym czasie będziemy zobowiązani do comiesięcznego wpłacania konkretnej kwoty abonamentu, w zamian za perspektywę korzystania z kompresorów w swojej firmie. Po upływie kontraktu można kompresory spalinowe odkupić lub tez zrezygnować z dzierżawy. Kolejną, ciekawą alternatywą jest nabycie urządzenia z odzysku. Wiąże się to jednak z niebezpieczeństwem kupna wadliwego sprzętu, jednak cena może być bardzo dogodna. Powinniśmy używane kompresory nabywać u rzetelnego sprzedawcy, np. dużej firmy, która systematycznie wymienia urządzenia na lepszy model. Takie używane kompresory spalinowe mogą nam służyć jeszcze wiele lat, trzeba tylko przestrzegać odpowiedniej konserwacji maszyny. 

Wysokiej jakości kompresory do użytku przemysłowego są dość drogimi urządzeniami. Debiutujący biznesmen może nabyć je w niższej cenie, wybierając używane modele. Można również wydzierżawić nowy kompresor bezpośrednio u producenta. 

Zobacz także: atmos chrast

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *